Akustik Labirent Sünger

Akustik labirent sünger poliüretan ve melamin maddelerinden üretilen, yanmaz özellikte, nemden etkilenmez, küf tutmaz, akustik yalıtım ve ses izolasyon süngeridir. 30 mm – 40 mm – 50 mm kalınlıklarıda ve 50 dns – 70 dns – 90 dns yoğunluklarında elde edilmektedir. Akustik performansı yüksek olan bir malzemedir. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Akustik Labirent Sünger

Labirent sünger, epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Alt kısımda düz sünger, üst kısımda labirent desenli sünger ve ikisinin arasına epdm ses bariyeri konularak ses geçişlerinin engellenmesi sağlanır. Bariyerli labirent sünger sesleri geçiş kaybına uğratır. Yüksek ses yalıtım performansı sergiler.

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, konser salonu, prova odası, akustik oda gibi ve daha benzeri bir çok mekanda kullanılabilmektedir. Sesleri düzenleyerek kaliteli duyum sağlar. Ateşle temas ederse erimez ve alevlerin büyümesine engel olur. Yankı ve eko gibi ses problemlerinin oluşmasına engel olur.

Akustik Labirent Sünger

Bir rulo yardımıyla solidin duvara sürülmesinden sonra labirent sünger uygulanmaktadır. Uygulamada kolaylık sağlanması için kendiliğinden yapışkanlı olarakta üretilebilmektedir. Nemden ve rutubetten etkilenmez. Küf tutmaz. Hafif bir yapıdadır. Esnek bir malzemedir. Üst düzey bir akustik yalıtım sağlamaktadır.

 

Etiketler: