Akustik Piramit Sünger

Seslerin düzenlenmesi ve geçişlerini kayba uğratması amacıyla tavan ve duvarlara uygulanan akustik bir ses yalıtım süngeridir. Ses emiciliği ve yutumu sağlamaktadır. Yüzeyine çarpan ses dalgalarının bir kısmını yutarak, seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde duyulmasını sağlamaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

 

Piramit sünger yanmaz özelliktedir. Ateşle temas ederse erimez. Alevlerin büyümesine engel olur. Yanmazlık sertifikası mevcuttur. Kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Birinci sınıf kalitededir. Seslerin bozulmadan ve temiz bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Yüzeyi piramit halinde bölmelerden oluşmaktadır.

Akustik piramit sünger

Farklı sonuçlar elde edebilek için, farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilmektedir. Ortam akustiğinin kontrol altına alınmasını sağlar. Sesleri düzenleyerek daha net ve kaliteli duyum sağlar. Melamin ve poliüretan maddelerinden elde edilir. 40 mm – 50 mm – 70 mm kalınlıklarında ve 50 dns – 70 dns – 90 dns yoğunluklarında üretilir.

Akustik Piramit Sünger

Diğer akustik süngerler gibi solid yapıştırıcısı ile uygulanır. Kendiliğinden yapışkanlı modeli de mevcuttur. 1 m2 lik levha lar halinde üretilir. Nemden ve rutubetten etkilenmez. Küf tutmaz. Esnek ve hafif bir yapıya sahiptir. Bu sayede kolayca uygulanabilir. Yanmazlık sertifalıdır. ISO kalite belgesi mevcuttur.

Etiketler: