Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezi (Call Center) çalışanları işleri gereği sürekli telefonla görüşürler. Çok sayıda çalışanın yan yana çalışması ve yakın olan çalışma masaları nedeniyle ses sorunu oluşmaktadır. Konuşma sesleri nedeniyle ses karmaşası meydana gelmektedir. Bu ses sorunları çalışanların iş performansını direkt olarak etkilemektedir. Çağrı merkezinde ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulamaları bu tarz problemlere yönelik yapılmaktadır. Masaların arasına seperatör konularak ses karmaşasına engel olunur ve masalar istenildiği gibi bölümlendirilebilir. Akustik ses emici süngerler yada kumaş kaplı paneller ile duvar ve tavan kaplanabilir. Direkt olarak mekanda duvar, tavan ve zemin için ciddi bir ses yalıtımı uygulaması da yaptırabilirsiniz.

çağrı merkezi ses yalıtımı

Çalışanlar dış ortam sesleri yada mekanda oluşan ses karmaşası nedenyile dikkat bozukluğu yaşarlar ve işlerine yoğunlaşamazlar. Konsantre kaybı yaşayınca iş performansları düşer. İşleri verimli bir şekilde yapamazlar. Bu nedenle çağrı merkezinde akustik düzeni sağlamak ve ses geçişlerine engel olmak amacıyla bir uygulama yapılmalıdır.

çağrı merkezi ses yalıtımı

Çağrı merkezindeki ses sorunlarını çözümlemek için sertifikalı ürünlerimiz ve tecrübeli uygulama ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Çalışanlara daha sağlıklı ve rahat bir iş ortamı sunabilmeniz için ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlanması önemlidir.

Etiketler: