Ofis Ses Yalıtımı

Çalışan kişi sayısının fazla olduğu mekanlarda ve konuşmaların fazlaca yapıldığı ofislerde ses karmaşası oluşmaktadır. Ses karmaşası dikkat kaybına ve konsantre bozukluğuna neden olur. Dış ortam sesleri nedeniylede çalışanlar olumsuz yönde etkilenebilir. Çalışanlar ses sorunları nedeniyle işlerine yoğunlaşamazlar. Bu sorunların önüne geçebilmek için ses yalıtımı ve düzenlemesi gereklidir.

ofis ses yalıtımı

Masaların aralarında seperatör, alanların bölümlenebilmesi ve ses karmaşasının engellenmesi için akustik paravan, duvar ve tavan için akustik paneller yada akustik süngerler kullanılarak mekanda ses düzenlemesi sağlanabilir. Renk seçeneği olan dekoratif ürünler mevcuttur. Ses sorunlarını giderip mekana şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

ofis ses yalıtımı

Ses sorunları nedeniyle çalışanlar konsantre kaybı ve dikkat bozukluğu yaşarlar. Bu nedenle işlerine yoğunlaşamazlar. İş performansları düşer. Bu sorunları ortadan kaldırmak için akustik düzenleme ve ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: