Tekno Touch Akustik Sünger

Tekno touch, akustik sünger sınıfına girmektedir. Bir ortamda akustik düzen sağlamak amacıyla uygulanır. Yankı yalıtımı sağlar. Tekno touch süngerin en büyük avantajı istenilen renklerde elde edilebilmesidir. Bu sayede her ortama uyum sağlar. Akustik tekno touch sünger, diğer akustik malzemeler ile birliktede kullanılabilir. Ses yalıtım performansı almak için tek başına kullanılamaz. Ses kesici özellikte olmadığı için, ses geçişlerini engelleyemez.

tekno touch akustik sünger

Tekno touch ortamda akustik düzenleme sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedirler. Tekno touch sünger seslerin düzenlenmesini ve kaliteli duyulmasını sağlar. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak uygulanır. Kendiliğinden yapışkanlı olarak temin edilebilir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli uygulamada kolaylık sağlamaktadır. Akustik süngerlere alternatif olarak renkli bir şekilde üretilmiştir. Yüzeyi kadife kaplıdır. Bu sayede renk kazandırılır.

tekno touch akustik sünger

Farklı formlarda üretilir. Bu formlar düz, spesiyal, labirent ve yumurtadır. Kalınlıkları 30 mm – 40 mm dir. İstenilen renklerde temin edilebilir. Yoğunluk 50 dns ve ebatları 50 x 50 cm dir. Seslerin düzenlenmesi amacıyla kullanılan dekoratif bir süngerdir. Mekanlara şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Etiketler: