Toplantı Salonu Ses Yalıtımı

Şirketlerde önemli toplantıların yapılacağı ve alınacak kararların gizlilik çerçevesinde yapabilmeleri amacıyla toplantı salonuna ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Mekandaki seslerin dış ortama çıkmaması için maksimum kalitede yalıtım malzemeleri ve profesyonel uygulama ile toplantı salonunuzu dış dünyadan izole ediyoruz.

toplantı odası ses yalıtımı

Dış ortamdan mekana sızan seslerde toplantı sırasında insanları rahatsız edebilir. Konsantre kaybı ve dikkat kaybı görülebilir. İnsanlar konulara yoğunlaşamazlar ve iş performansları düşer. Bu durumların önlenebilmesi içib sesin şiddetine göre malzeme kullanımı yapılmalıdır. Doğru malzeme kullanımı ve iyi bir uygulama ile ses geçişlerine engel olmak mümkündür.

toplantı odası ses yalıtımı

Mekanda oluşan eko, yankı, uğultu, çınlama gibi ses problemlerinin engellenmesi ve seslerin daha net bozulmadan duyulabilmesi için tavan ve duvarlara akustik ürünlerin kaplanması gerekmektedir. Akustik süngerler yada kumaş kaplı paneller ile bu sorunlar ortadan kaldırılabilir. Sesler düzenlenir ve kaliteli duyum sağlanır.

Etiketler: