Zemin Mantar Şiltesi

Binalarda zemin ses izolasyon uygulamaları için, yürüme ve titreşim seslerine karşı etkili performans sergiler. Granül mantardan işlenerek elde edilmektedir. Şap ve parke altında kullanılabilr. Titreşim ve vibrasyon kaynaklı sesleri engellemektedir. Blokların dilimlenmesiyle istenilen kalınlıkta üretilebilir. Gürültülü çalışan makinelerin temellerinde vibrasyon emici malzeme olarakta kullanılabilir. Zemin izolasyonunda mükemmel sonuçlar elde edilebilir.

zemin mantar şiltesi

Zeminde oluşan topuk sesleri yada titreşim ve vibrasyon kaynaklı seslere engel olabilmek için ses izolasyon uygulamaları yapılmaktadır. Darbe nedeniyle zeminde oluşan seslerin alt kata aktarılamsına engel olur. Zemin altına kullanılır. Şap yada perke altında da uygulanabilir. Diğer zemin ses izolasyon malzemeleri ile birlikte uygulanabilir.

zemin mantar şiltesi

Ses yalıtımının yanında, ısı yalıtmına da katkı sağlar. Geniş kullanım alanına sahiptir. Tenis kortları, atletizm pistleri, basketbol salonları, voleybol salonları, yürüyüş yolları, çok amaçlı spor salonları, açık yada kapalı spor sahaları gibi ve benzeri alanlarda da kullanılabilmektedir.

Etiketler: