Akustik Spesiyal Sünger

Akustik sünger çeşitleri arasındadır. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası gibi ve benzeri profesyonel mekanlarda kullanılmaktadır. Kaliteli ses duyumu sağlar. Sesin bozulmamasını ve temiz bir şekilde aktarılmasını sağlar. İki farklı maddeden üretilmektedir. Bunlar melamin ve poliüretan maddeleridir.

Spesiyal sünger yanmaz özellikte üretilmektedir. Yoğunlukları 50 dns – 70 dns – 90 dns ve kalınlığı 38 mm dir. Ses geçişlerini kayna uğratmak amacıyla epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Akustik yalıtım performansı yüksektir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

akustik spesiyal sünger

Spesiyal desenli süngerin renkli modelleride mevcuttur. Bu modeline tekno touch adı verilmektedir. Tekno touch süngerin spesiyal deseni istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlara şık bir görünüm sağlar ve sesleri düzenler. Kaliteli ve net bir şekilde sesler anlaşılabilir.

akustik spesiyal sünger

Spesiyal formunda üretilen akustik sünger yapıştırma işlemi ile uygulanmaktadır. Solid adı verilen yapıştırıcı ile uygulama gerçekleştirilmektedir. Kendiliğinden yapışkanlı modelide bulunmaktadır. Spesiyal sünger esnek bir yapıya sahiptir. Hafif bir malzemedir ve kolayca uygulanmaktadır. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.

Etiketler: