Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger gri ve beyaz renklerde elde edilen, yanmaz, antibakteriyel, akustik ve ses yalıtım süngeridir. Yoğunluğu düşük, ses yutum katsayısı yüksektir. Ses izolasyon uygulamalarında ve akustiğin kontrol altına alınması gereken mekanlarda kullanılmaktadır. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Farklı formlarda elde edilmektedir.

Seslerin düzenlenmesini sağlayan basotect melamin sünger, sesi bozulmadan kaynağından alarak temiz ve kaliteli bir şekilde aktarmaktadır. Böylece sesler daha net duyulur. Melamin sünger bakteri üretmez. Yanmazlık sertifikası ve kalite belgeleri mevcuttur. Birinci sınıf kaliteye sahip olan akustik bir ses yalıtım süngeridir.

basotect melamin sünger

Ofis, çağrı merkezi, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, toplantı salonu, hava alanları, reji odası gibi ve daha bir mekanda kullanılabilmektedir. Hafif ve esnek bir yapıya sahiptir. Gemi, uçak ve tren taşımacılığında kullanılabilmektedir. Antibakteriyel bir sünger olması nedeniyle okul ve hastane gibi hassas mekanlarda çok tercih edilmektedir.

basotect melamin sünger

Basotect Melamin Sünger Uygulaması

Duvar yada tavana solid yapıştırıcı ile gerçekleştirilmektedir. Bir rulo yardımıyla solidin sürülmesinden sonra melamin sünger yapıştırılmaktadır. Uygulamada kolaylık sağlanması için kendiliğinden yapışkanlı modelide üretilmektedir. Melamin sünger nemden etkilenmez ve küf tutmaz bir yapıdadır.

BASOTECT MELAMİN SES YUTUM VERİLERİ

basotect melamin ses yutum verileri

Etiketler: